Kullanım Şartları

FikriFree.com Kullanım Koşulları

Fikrifree.com internet sitesi sosyal ve hayata dair birçok konuda paylaşımlarda bulunan ve bilgi birikimini tüm dünya ile paylaşmaya çalışan bir internet blog sitesidir. Burada bulunan tüm bilgi ve paylaşımlar kesinlik ifade etmeler. Bu sayfa üzerinde verilen bilgilerin uygulanması ile doğabilecek tüm maddi ve manevi zararlardan kesinlikle fikrifree.com yazarları ve fikrifree.com sorumlu tutulamaz.

Fikrifree.com adresinde yayınlanan tüm yazılar özgün içeriklerdir. Bu yazıları atıfta bulunmadan başka bir mecrada kullanılması ve yayınlanması halinde fikrifree.com yasal işlem başlatma hakkını saklı tutacaktır. Bu sayfadan alınan tüm yazılar için yayınlanan mecrada ”www.fikrifree.com adresinden alıntıdır” ibaresi ve ilgili yazının bulunduğu web adresinin paylaşılması gerekmektedir. Tüm bu koşullar sağlanması halinde yazıların yayınlanması ve çoğaltılması yine izne bağlı olmak kaydı ile serbesttir.

Fikrifree.com adresinde yapılacak yorumlar, yorum yapan gerçek ve tüzel kişilerin sorumluğundadır. Bu alanda yapılacak tüm yorumlarda doğabilecek tüm adli durumlardan fikrifree.com sorumlu tutulamaz. Gerekli görüldüğünde adli makamlara bu yorumların sahipleri hakkında elde bulunan kişisel bilgilerin paylaşılacağını yorum yapanların bilgisi dahilindedir.

Fikrifree.com adresinde bulunan içerik ve sayfaları kullanan, okuyan ve ziyaret eden tüm kullanıcılar bu yukardaki tüm şartları kabul etmiş sayılırlar. Bu şart ve koşulları kabul etmeyen tüm gerçek ve tüzel kişilerin sayfa ziyaretlerini ve kullanımlarını sonlandırmaları gerekmektedir. Aksi taktirde yine tüm şart ve koşulları kabul etmiş sayılacaklardır.

Fikrifree.com adli makamlar haricinde hiçbir koşul ve şartta kişisel bilgilerinizi saklamaz ve diğer kurum ve kişiler ile paylaşmaz. Bu koşulları fikrifree.com ve tüm kullanıcılar kabul etmiş sayılırlar.

Fikrifree.com ile ilgili olarak tüm yasal işlemler içinTürkiye Cumhuriyeti Yasa Kanunları geçerlidir.

Tüm soru görüş ve önerileriniz için lütfen bizim ile info@www.fikrifree.com adresinden iletişime geçiniz.