Samsung Note 8 Dedikoduları

Samsung Note 8

Samsung beklenen ve belkide tüm samsung kullanıcılarından note 7 faciası için özür dileyeceği telefon çok yakın bir sürede tanıtılacak. Samsung Galaxy Note 8 adındaki telefonun özellikleri note ailesinin her zamanki gelişmiş özelliklerini taşırken, Galaxy serisinin eğlenceli taraflarını alacak gibi. Çift kamera parmak izi okuyucu ile birlikte gelecek telefon aslında Galaxy S8 in çift kameralı sürümü gibi.

Dış Görünüş

Ön taraftan bakıldığında hiçbir farklılık olmayan telefonun arka tarafta ise çift kamera bizleri karşılıyor. Samsung ailesi için yenilik gibi ortaya çıkan bu özellik üst düzey akıllı telefonların birçoğunda standart hale geldi bile. Bokeh etkisi için bu çift kamera kullanan note 8 note ailesinin ve hatta samsung ailesinin en iyi kamerasına sahip olacak gibi görünüyor.

Ekran ve Teknik Detay

Teknik açıdan incelediğimizde aslında 8 çekirdekli ve çok güçlü olan Exynos 8895 ile gelmesi muhtemel olan telefon 6GB RAM ile birlikte satışa sunulursa hiç şaşırtıcı olmaz. 6,4 inç büyüklüğü ve 4K ekran çözünürlüğü söylentileri iyice konuşulurken ön tarafta kaldırılan tuş bazı kullanıcıların canını sıkabilir. 

Sonuç Olarak

Tüm bunları bir araya getirdiğimizde yine çok konuşulacak ve akıllı telefon almak isteyen kullanıcıların hayallerini süsleyecek telefonun 4000 TL bandını aşacağını ve yüksek fiyatı ile yine tartışmalara neden olacağını düşünüyorum. 

Söylentilere göre Samsung Note 8 23 Ağustosta tanıtılacak ve eylül ayının ilk günlerinde de satışa sunulacak.

birlikte görelim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir